Ana Sayfa Apple IOS IOS7 Beta'dan IOS 6.1.4'e Downgrade

IOS7 Beta’dan IOS 6.1.4’e Downgrade

Author

Date

Category

IOS7 Home Screen
IOS7 Home Screen

Bir önceki makalemiz de IOS7’e nasıl geçiş yapılacağından bahsetmiştim.

IOS 7 Beta Yüklemek

Geçiş sonrasında özellikle ısınma, pilin az gitmesi ve uygulamalar tarafındaki hatalardan sıkıldıysanız aşağıdaki yolu izleyerek geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Öncelikle telefonunuzu DFU mode’a almanız gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımı takip edebilirsiniz.

İphone DFU Mode

Itunes’e girip Check For Update’e tıkladığınızda Itunes otomatik olarak size 6.1.4’e geçmek istermisiniz diye soracaktır. Onay verdiğiniz de download işlemi başlayacak ve ios7’e sahip iphone’unuz ios 6.1.4 versiyonuna otomatik olarak downgrade işlemine başlayacaktır.

İşlemler bitince size yeni bir telefon olarak mı konumlandırmak istediğinizi yoksa eski yedeklerden birisine mi dönmek isteğinizi soracaktır. Eski yedeklerden birisine seçip son yedeğinizi seçmeniz durumunda bütün programlarınız, dosyalarınız v.s. geri gelecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ekrem Sekman

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum imperdiet massa at dignissim gravida. Vivamus vestibulum odio eget eros accumsan, ut dignissim sapien gravida. Vivamus eu sem vitae dui.

Recent posts

Exchange Server 2013 Send Connector ve Accepted Domain Ayarları – İlk Ayarlar

Bir önceki yazımız da Exchange Server 2013'ün Windows Server 2012'ye kurulumunu anlatmıştık. Şimdi de bu kurulumdan sonra yapmanız gereken Exchange Server 2013 üzerindeki ilk ayarlara...

Microsoft Windows Server 2012 üzerine Exchange Server 2013 Kurulumu

Windows Server 2012 üzerine Exchange Server 2013'ün kurulumu hakkında bu makalemizi takip edebilirsiniz. Herzaman ki gibi Exchange Server için Active Directory ihtiyacınız bulunuyor. Ben default...

Centos Üzerine Postfix, Dovecot ve Roundcube Kurulumu

Centos üzerindeki mail server olan postfix, dovecot ve webmail servisi olan rouncube için detaylı kurulum ve konfigürasyonu.

CentOS 6.3 – Apache, Mysql, PHP, FTP, PhpMyAdmin, Bind DNS Kurulumları

CentOS üzerinde apache, mysql, php gibi yapıları çalıştırmak için genelde cpanel gibi hosting kontrol panelleri kurup kolay yönetim sağlıyoruz. Ancak az domain olduğunda yada...

WHM/cPanel Main IP Değiştirmek

Sunucunuzun ip adresini değiştirmek zorunda kaldığınız da whm üzerinden main ip'yi değiştirmeye çalıştığınızda bazı hatalar almaktasınız. Bu hatalarla hiç uğraşmadan başarılı bir şekilde whm/cpanel...

Recent comments